سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش

در بازی‌های ساده با یک توپ تا پیچیده‌ترین مسایل کسب‌و‌کار یا سیاست، با یک حقیقت ساده در مورد انسان روبرو هستیم: انسانِ برخوردار از اعتماد، به آن چه اراده کند خواهد رسید..(روزابت کانتر)

انتشارات سازمان مديريت فرا
  صفحه اصلي سازمان مديريت فرا
  درباره مديريت فرا و نشر فرا
  كانون نشر و مديريت فرا
  اخبار نشر و مديريت فرا
  ارتباط با سازمان مديريت و نشر فرا
  شرايط و مقررات سايت / انتقادات و پيشنهادات
  فرم عضويت در سايت فرا
  فرم اشتراك آنلاين ماهنامه گزيده مديريت
  درگاه پرداخت اينترنتي آنلاين سازمان فرا
  خلاصه كتابهاي انتشارات مديريت فرا
  روزنامه های امروز

جستجو در سايت فرا :
چنانچه در عبارت مورد جستجو حرف ی وجود دارد از ی فارسی و ِي عربی استفاده نمایید.
جستجوي پيشرفته:


پذيرش اعضا

شناسه

 
 

رمز عبور

 
 
ذخيره شود
 

 
 

  عنوان مقاله : مدیریت سلامت: حرکات ورزشی پشت میز کار

Article Title:
Author:
تعداد صفحات:

  خلاصه مقاله
مدیریت سلامت
 
حرکات ورزشی پشت میز کار
گردآوري و تنظيم از مهشيد پورياي‌ولي

این مقاله به آموزش حرکات ورزشی اختصاص دارد تا شما روی صندلی خود و در پشت میز کار خود، بدون اختصاص وقت زیاد بتوانید با انجام آن‌ها از سلامت خود مراقبت کنید. این حرکات از درد پشت و کمر و خستگی پاها جلوگیری می‏کنند.

زندگی مدرن و ماشینی امروز تحرک لازم را از انسان‌ها گرفته است. اکثر ما بيش‌تر اوقات خود را پشت میزهای کار مي‌گذرانيم، بدون آن‌که تحرکی به بدنمان بدهیم. كم‌وبيش همه افرادی که برای مدت طولانی و به‌طور مداوم از کامپیوتر استفاده می‌کنند، دچار مشکلاتی در نواحی مختلف بدن مثل گردن، کتف، کمر، دست، پا و چشم‌ها می‌شوند‌. فشار ناشی از نشستن نادرست و استفاده از میزها و صندلی‌هایی که با استانداردهای لازم برای سلامتی تطبیق ندارند، در صورت تداوم می‌تواند صدماتی جبران‌ناپذیر به بدن فرد وارد سازند. از جمله این صدمات می‌توان به سندروم مچ دست، گردن‌درد و کمردرد شدید و خستگی و کاهش دید چشم اشاره کرد. خوشبختانه با نرمش‌های بسیار ساده‌ای می‌توان از این صدمات جلوگیری کرد. کافیست به‌یاد داشته باشید که در طول روز چند بار و هر بار تنها چند ثانیه، از اين روش‌ها استفاده كنيد، مگر این‌که به سلامتی خود اهمیتی ندهيد.

در این مقاله حرکات ورزشی که به شما کمک می‏ کند در لابه لای مشغله کاری از حالت خستگی و درد ایجاد شده در نواحی بدن که به دلیل پشت میز نشستن طولانی مدت ایجاد میشود رهایی یابید. جهت مطالعه مقاله به شماره 134 گزیده مدیریت مراجعه نمایید.
تمام حقوق مادي و معنوي مطالب اين سايت براي «سازمان مديريت فرا» محفوظ است
Powered By Azadi Network